Salon Dekorasyonu İçin Tavsiyeler 2020

0
134
Salon Dekorasyonu İçin Tavsiyeler

Salon Dekorasyonu İçin Tavsiyeler

Salon Dekore Ederken Köşe takımı (L Koltuk) Tercih Edebilirsiniz
Evinizin duvar rengiyle uyumlu bir kombinasyon oluşturabilecek bir renk seçin. Kiracı olarak yaşamaya devam ediyorsanız ve sık sık başka evlere geçiyorsanız mobilyalarınızı beyaz renk tercih ederek tüm duvar renkleri ile uyumlu olmasını sağlayabilir böylelikle evinizde de iyi bir dekorasyon yapabilmenize olanak sağlamış olursunuz.
Kırmızı iddialı bir renktir ve sadece beyaz duvarlar için tercih edilir ama duvar beyazsa kırmızı köşe takımı harika bir dekor elde etmenizi sağlayacaktır.

Köşe takımı dekorasyonları, model ve fiyatlarını içeren yazımıza gitmek için tıklayınız.

dekorasyon 6

Vintaj Kesitlerine Yer Verin
Salon ya da oturma odanızın kapısı açıldığında arkada kalan duvarı 1970’li yılların Hollywood yıldızlarının ya da yeşilçam oyuncularının siyah beyaz resimleriyle dekore edin. Retro çerçeveler kullanın ve duvar rengine kombine ederek evin o bölümünde vintaj bir hava yaratın. Ancak genel olarak duvarın diğer yüzey kısımlarına çok fazla resim ve aksesuar kullanmayın.
Göz yorgunluğu ve dikkat dağınıklığına sebep olur, misafirlerinizin size odaklanmasını zorlaştırırsınız.

Salon Dekorasyonu İçin Tavsiyeler

Sadeliğe Küçük Dokunuşlar
Kırmızı rengi büyük eşyalar yerine yastık, peluş gibi daha küçük ve tatlı bir duruşu olan ev tekstil ürünlerinde ve özellikle de biblo, vazo, mum ve şamdan gibi aksesuarlarda tercih edin, ana renk beyaz ise muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.   Çok renklilik yerine iki renklilik ile daha iyi ambiyanslar yakalayabilir ve minimalist tarzı çok renklilik ile bağdaştırabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu İçin Tavsiyeler

Enerjisel Ambians
Nesnelliği ön plana çıkarmayı istiyorsanız bunu yemek masası, sehpa gibi ahşap dekorlarda deneyin. Ham ahşap ya da masif orta sehpa ve lake armut mutfak masası duvar rengiyle uyum yakalanması halinde iyi birer fikir olabilirler. Ancak sehpa altına serilen kilimin koltuk kumaşları ile aynı kumaşa ya da en azından aynı renge sahip olması çok daha enerjisel bir ambiyansın elde edilmesine olanak tanıyacaktır.

Salon dekorasyonu ile ilgili tüm detay ve fikirleri görmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here