Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Salon Dekorasyon Tavsiyeleri * 2021 Yepyeni Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyon Tavsiyeleri * 2021 Yepyeni

Salon dekorasyon tavsiyeleri ile ilgili sizler için bir yazı hazırladık. Salonlarınızın daha şık ve modern omasını istiyorsanız bu tavsiyelerimizi göz ardı etmemenizi öneririz.
Salon Dekore Ederken Köşe takımı (L Koltuk) Tercih Edebilirsiniz. Evinizin duvar rengiyle uyumlu bir kombinasyon oluşturabilecek bir renk seçin. Kiracı olarak yaşamaya devam ediyorsanız ve sık sık başka evlere geçiyorsanız mobilyalarınızı beyaz renk tercih ederek tüm duvar renkleri ile uyumlu olmasını sağlayabilir böylelikle evinizde de iyi bir dekorasyon yapabilmenize olanak sağlamış olursunuz.
Kırmızı iddialı bir renktir ve sadece beyaz duvarlar için tercih edilir ama duvar beyazsa kırmızı köşe takımı harika bir dekor elde etmenizi sağlayacaktır.
[xyz-ips snippet=”yeni1h2″] Köşe takımı dekorasyonları, model ve fiyatlarını içeren yazımıza gitmek için tıklayınız.

 • Vintaj Kesitlerine Yer Verin
  Salon ya da oturma odanızın kapısı açıldığında arkada kalan duvarı 1970’li yılların Hollywood yıldızlarının ya da yeşilçam oyuncularının siyah beyaz resimleriyle dekore edin. Retro çerçeveler kullanın ve duvar rengine kombine ederek evin o bölümünde vintaj bir hava yaratın. Ancak genel olarak duvarın diğer yüzey kısımlarına çok fazla resim ve aksesuar kullanmayın.
  Göz yorgunluğu ve dikkat dağınıklığına sebep olur, misafirlerinizin size odaklanmasını zorlaştırırsınız.
 • Sadeliğe Küçük Dokunuşlar
  Kırmızı rengi büyük eşyalar yerine yastık, peluş gibi daha küçük ve tatlı bir duruşu olan ev tekstil ürünlerinde ve özellikle de biblo, vazo, mum ve şamdan gibi aksesuarlarda tercih edin, ana renk beyaz ise muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.   Çok renklilik yerine iki renklilik ile daha iyi ambiyanslar yakalayabilir ve minimalist tarzı çok renklilik ile bağdaştırabilirsiniz.
[xyz-ips snippet=”yeni1h3″]
 • Enerjisel Ambians
  Nesnelliği ön plana çıkarmayı istiyorsanız bunu yemek masası, sehpa gibi ahşap dekorlarda deneyin. Ham ahşap ya da masif orta sehpa ve lake armut mutfak masası duvar rengiyle uyum yakalanması halinde iyi birer fikir olabilirler. Ancak sehpa altına serilen kilimin koltuk kumaşları ile aynı kumaşa ya da en azından aynı renge sahip olması çok daha enerjisel bir ambiyansın elde edilmesine olanak tanıyacaktır.

Salon dekorasyon ile ilgili tüm detay ve fikirleri görmek için tıklayınız.
Salon dekorasyon konusunda küçük dokunuşlarla çok daha güzel salonlar yaratabilirsiniz. Bunun için örnek salon dekorasyon örneklerine bakmanızı tavsiye ederim.