Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Şampanya Rengi Duvar Boyası Örnekleri **2021 Diğer Salon Dekorasyonu

Şampanya Rengi Duvar Boyası Örnekleri **2021

Şampanya rengi, evlerimizde en çok kullandığımız duvar boyalarının başında gelir. Şampanya rengi duvar boyası en çok kullanılan renktir.

Şampanya rengi, evlerimizde en çok kullandığımız duvar boyalarının başında gelir. Şampanya rengi duvar boyası birçok boya firmasının en popüler boyalarından birisidir. Bu renk daha çok krem rengi ve tonlarına benzemektedir. Şampanya rengi bilindiği üzere açık tonlarda bir renk olduğu için evlerimizin daha aydınlık olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de tercih edilmektedir. Eviniz bu boya rengi sayesinde daha ferah ve daha şık görünecektir. Şimdi bu renkle boyanmış birkaç örnek gösterelim ve kararı siz veriniz.

Şampanya Rengi Odalar ve Duvar Boyası Örnekleri

Şampanya rengi odalar ve duvar boyası örneklerini burada paylaşacağız. Bildiğiniz gibi bu rengi evinizin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yatak odanızda, salonunuzda, çocuklarınızın odasında şampanya rengini kullanabilirsiniz. Sadece çocuk odalarında açık renk olduğu için kirlenmesi daha kolay olabilir. Evinizin ferah olmasını istiyorsanız ve bir duvar boyası arıyorsanız şampanya rengini kullanabilirsiniz.

Şampanya Rengi Duvar Boyası Örnekleri **2021 Diğer Salon Dekorasyonu

Yukarıdaki yatak odasında şampanya rengi kullanılmış. Mobilyalarla çok uygun olmuş. Renk ve mobilyalar arasında güzel bir uyum yakalanmış. Oda ferah ve şık görünüme kavuşmuş.

Şampanya Rengi Duvar Boyası Örnekleri **2021 Diğer Salon Dekorasyonu

Salonda da şampanya rengi uyumlu mobilya seçimiyle gerçekten çok hoş duruyor. Resimde gördüğünüz gibi bu renk krem ve beyaz renkle çok uyumludur. Zıt renklerle de rahatlıkla kullanılabilir.

Filli Boya İç Cephe Şampanya Renk Kartelası

Şampanya Rengi Duvar Boyası Örnekleri **2021 Diğer Salon Dekorasyonu

Filli boya iç cephe renk kartelasında şampanya rengi kodları şunlardır. Bu renk kodlarıyla satılmaktadır.

  • Açık Şampanya 1026
  • Şampanya 1025
  • Şampanya 1025 K

Filli boya çakıl taşı rengi duvar boyasını hiç denediniz mi? En popüler duvar boyalar arasında yerini almıştır. Konu ile ilgili daha önce hazırladığımız “Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.