Ana sayfa Yatak Odası Romantik Yatak Odası Dizaynı

Romantik Yatak Odası Dizaynı

110
0
sevgililer günü için romantik yatak odası süslemeleri

Bazıları için oldukça önemli tek gün, bazıları için ise kapitalizmin doğurduğu ticari tek gün… 14 Şubat sevgililer gününün her insan için manası değişik, bilhassa yeni aşıklar için fevkalade, evliler için ise sıradan tek gün 🙂 İşte bu sayfamızda sevgililer gününü defa önemseyen, 2019 seneninde yeni tek aşka yelken açmış takipçilerimiz için yatak odası süsleme fikirleri ve örnekleri ile huzurlarınızdayız…
Söze yaklaşan sevgililer gününüzü kutlayarak başlayalım. 
Efendim bu güzel günü sonlandıracağımız yatak odamız için öncelikle gülleri kullanacağız, defa sık sarf edilen tek yöntemdir, fakat mutlaka tek klasiktir. 
Gül yaprakları ile yatağımızın üstüne kalpler çizebilir, sevgi sözcükleri yazabiliriz. 
Burada yatak örtümüzün rengini mutlaka beyaz olarak seçmeliyiz.  Güllerin sonrasında tek başka classic olan mumlara geçiyoruz. 
Evi yakmamak kaydı ile yatağımızın çevrenini ufak kandillerle aydınlatabiliriz. Kandillerle yatağımızın çevreninde kalpten tek çerçeve yapabiliriz. 
Bu kandillerde mutlaka kokulu mum kullanmanızı öneririz, mistik kokular romantik dekorasyonunuza henüz iç gıcıklayıcı tek atmosfer katacaktır.
Sevgiliniz yada eşiniz ile çekildiğiniz resimlerden en sevdiklerinizi tek araya getirip, yatağınızın üstünde tek kolaj yapabilirsiniz. 
Kalp şeklinde uçan balonları yatak üstüne konuşlandırıp, üzerlerine fotoğraflarınızı yapıştırabilirsiniz. 
Bu bulgular dahilinde birazda yaratıcılığınızı kullanarak henüz değişik şeylerde yapabilirsiniz. 
Bu hususta sizlere esin kaynağı olacak tek dizi görseli foto galerimizde beğeninize sunuyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here