Ana sayfa Oturma Odası Sezon Sonu İndirimli Köşe Takımları ve Fiyatları

Sezon Sonu İndirimli Köşe Takımları ve Fiyatları

211
0
bellona kampanyalı köşe takımları

2019 yılına girmemize az bir süre kala mobilya sektöründe kaçırılmayacak büyük fırsatlar var. Eğer bugünlerde oturma odanızın ya da salonunuzun  köşe takımlarını yenilemeyi düşünüyorsanız, bu sezon sonu indirimli fiyatları kaçırmayın, deriz.

Yaşam alanlarınızın çizgisini değiştirecek olan köşe takımına henüz karar vermediyseniz, ya da beğendiğiniz köşe takımının fiyatından dolayı alamadıysanız, şuan ayağınıza kadar gelen fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bu konuda sizlere fikir vermek amaçlı, mobilya sektöründe önde gelen bazı firmaların indirimli köşe takımları ve fiyatlarını sizler için derledik.

Sezon Sonu İndirimli Köşe Takımları Bellona

bellona kampanyalı köşe takımları

Bellona müşterileri için şuan Espina köşe takımı ve Vienza uzanmalı köşe takımlarında kampanya uygulamasına gitmiş. Evinizin çizgisine sportif bir doku kazandırmak isterseniz tercihinizi Bellona Espina Köşe Takımından yana yapabilirsiniz. Bu takımın şu an için kampanyalı fiyatı ; 4.659,00 TL.

İndirimli Köşe Takımları Enza Home

enza home indirimli köşe takımları

Gözlerimizi Enza Home çevirdiğimizde tüm köşe takımlarında % 20 indirim, bazı köşe takımı modellerinde % 20 üzerine %10 ek indirim uyguladıklarını görmekteyiz. Hemen birkaç tane Enza Home indirimli köşe takımı fiyatlarını sizlerle paylaşalım.

Martha Köşe Takımı : 2.462 TL

Toronto Köşe Takımı : 3.287 TL

Boogie Köşe Takımı : 3.656 TL

Born Köşe Takımı : 3.885 TL

Mondi Köşe Takımı Kampanyaları

kampanyalı köşe takımları mondi

Şimdiki durağımız Mondi. Mondi hem yeni sezon köşe takımlarında hem de diğer köşe takımlarında indirim uygulamaktadır. Hem yeni ve kampanya dahilinde olan köşe takımlarından bir tanesinden bahsedelim. Story V Köşe Takımı ; Mondi ‘nin yeni gözdesi arasında yer alan bu köşe takımı modern ve rahat çizgileriyle yaşam alanlarınıza elit bir görünüm kazandırıyor. Sizlerde oturma odanıza hem işlevsellik kazandırmak, hem de elit bir görünüme kavuşturmak için bu takım için 2.882,00  TL bir bütçe ayırmanız gerekecektir.

İndirimli İder Köşe Takımları

en uygun köşe takımları ider

İndirimli köşe takımlarını incelerken gözümüze İder mobilyanın birbirinden sportif köşe takımları gözümüze çarpıyor. Model, işlevsellik ve görünümün yanı sıra ebatlarıyla da her mekana hitap eden köşe takımları gözümüze çarpıyor. İder köşe takımları ve fiyatlarını incelediğimizde farklı zevklere ve tarzlara hitap eden ürünler bulmak mümkün. Fiyatları da her bütçeye hitap eden cinsten diyebiliriz. Bir fiyat aralığı verecek olursak, 1.620 TL ile 4.870 TL arasında değişmektedir.

Farklı mobilya firmalardan derlediğimiz ürünlerden de anlaşılacağı üzere her bütçeye uygun köşe takımları bulmak mümkün. Eğer yeni bir oturma grubuna ihtiyacınız var ise, bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here