Ana sayfa Diğer Sıradışı Duvar Kağıdı Desenleri ( Ugepa )

Sıradışı Duvar Kağıdı Desenleri ( Ugepa )

134
1
sıradışı duvar kağıdı tasarımları

Fransız Duvar Kağıdı Desenleri ,En Güzel Duvar Kağıdı Modelleri, Çağdaş Duvar Kağıtları Duvar Kağıdı Seçimi – Lüzum classic, lüzum çağdaş tarz dekorasyonların vazgeçilmezleri arasında bulunan duvar kağıtlarının en güzellerini sizler için incelemeye ve sayfalarımızda paylaşmaya devam ediyoruz.
Ugepa Duvar Kağıtları
Bu sayfamızda bilindik duvar kağıdı desenlerinden sıkılan okurlarımız için değişik desenlere sahip ve basit basit hiç tek yerde rastlayamayacağınız cinsten duvar kağıtlarına göz atıyoruz. Duvar kağıdı markamız ise ithal duvar kağıtlarından Ugepa…
Değişik Duvar Kağıdı Desenleri
Fransız menşeili Ugepa duvar kağıtlarında başlıkta da vurguladığımız gibi olağanüstü duvar kağıdı desenlerine rastladık ve değişik dekorasyon programları hayal eden okurlarımızın bu ürünleri kesinlikle görmeleri gerekliliğini düşünerek zaman kaybetmeden sizlerle paylaşmaya hüküm verdik. 
Özellikle çağdaş tarzlarda dekorasyonlardan hoşlanan okurlarımızın ise bu makalemizden devasa zevk alacaklarını düşünüyoruz…
3 Ebatlı Süsleyici Duvar Kağıtları
3 ebatlı duvar kağıtları oldukça normal duvar kağıtlarının yerlerini aldılar.
Özellikle TV arkası duvar dekorasyonu konusunda bu tip ürünlere sık sık başvuruluyor. 
Aklınızdan lüzum tv arkası dekorasyonu için, lüzum farklı tek alan için 3D duvar kağıdı desenleri kullanmak geçiyorsa Ugepa duvar kağıdı kataloğundan Prisme koleksiyonuna göz atmanızı öneririz.
Salonlar İçin Görkemli Duvar Kağıtları
Salonlarınızda farklı tek atmosfer yaratmak niyetinde iseniz lüks konusun da eksper olan Fransız duvar kağıdı desenleri çevresinden tercih yapmanız hedefinize ulaşmakta devasa üstünlük sağlayacaktır. 
Özellikle Upega markasında böyle duvar kağıtlarının en güzellerini bulabilirsiniz.
Lüks Duvar Kağıdı Modelleri
Salon yada büro gibi lüks ve zarafet katmak dilediğiniz mekanlar için değişik tek duvar kağıdı mı arıyorsunuz, o vakit lüksün ve niteliğin sembolü olan kapitone ve deri kombinasyonundan faydalanabilirsiniz. 
Bunun için yalnızca Ugepa kataloğundan Bluff koleksiyonuna göz atmanız kafi olacaktır…
Kitaplık Duvar Kağıtları
Kitaplık tipi duvar kağıtları mekanlarda değişik tek atmosfer yaratmak yerine mükemmel tek tercih olacaktır. 
Özellikle ofisiniz de yada varsa tek okuma odanızda barok tipi tek hava yaratmak istiyorsak bu tip duvar kağıtları sizin için oldukça en uygun tek tercih olacaktır.Bunun için Ugepa ithal duvar kağıtları çevresinden Free Style koleksiyonunu incelemenizi öneririz, çünkü bu koleksiyon içinde gerçekten defa değişik kitaplık duvar kağıdı modelleri mevcut…
Graffiti Duvar Kağıtları
Genç odaları için duvar kağıdı aramakta olan takipçilerimiz için bir miktar deli, bir miktar sevinçli ve tabi ki renkli tek tercih olan graffiti duvar kağıtları Ugepa markası içinde kendisine yer bulmuş. 
Eğer çocuğunuzun odasında tek sokak tipi tecrübe etmek istiyorsak bu tip duvar kağıtları mükemmel tek tercih olabilir…
Parke Desenli Duvar Kağıtları
Eskitme ahşap renkli parkeler defa tutuldular.  Ugepa ise bu eskitme ve renkli parkeleri duvar kağıtlarına desen olarak belirlemiş ve resimde de görüldüğü gibi meydana mükemmel tek iş çıkarmışlar…
Çerçeveli Duvar Kağıtları
Avrupa ve Amerika’da bilhassa vintage tipi dekorasyonlarda sık sık sarf edilen çerçeve duvar kağıtları kısa tek vakit evvel ülkemizde de en tutulan duvar kağıtları arasında yerlerini aldılar. 
Ugepa ise bu duvar kağıdı desenlerine kendisi mükemmel yorumunu katmış…
Genç ve Çocuk Odaları için Sıradışı Duvar Kağıdı Desenleri
Genç ve çocuk odaları için hem yerli hatta ithal duvar kağıdı markaları muhtelif tasarımlar sunuyorlar kuşkusuz fakat hiç biri Ugepa’da kadar değişik değil. 
Pop art tarzlarda, çizgi roman desenli ve henüz insanın aklına gelmeyecek birçok değişik desen seçeneği Ugepa duvar kağıdı kataloğunda sahip olunan.Dolayısı ile genç ve çocuk odası dekorasyonunda bu kataloğa kesinlikle göz atmanızı öneririz. En azından ardından sonraya pişman olmamak yerine 🙂
Genç Kız Odaları İçin Mükemmel Duvar Kağıtları
Genç odaları, bilhassa genç kız odaları dekorasyon ile ilgili itina gösterilmesi lüzumlenen titiz mekanlardır. 
Bu bağlamda mobilyasından perdesine, duvar renklerinden duvar kağıtlarına kadar ince elenip sık dokunulması lazım olur.
Bu bağlamda bizlerde siz kıymetli okurlarımıza düşünce vermesi yönünden Ugepa’dan üst resimlerde görüldüğü bu enteresan duvar kağıdı desenlerini tek seçenek olarak beğeninize sunuyoruz…
Country Tipi Duvar Kağıtları
Her ne kadar kültürümüze ilişkin olmasa da bu kolay Avrupa tarzını bilhassa hanımlarımız defa sevdi. 
Country tipi tek anda mutfaklarda, yatak odalarında, oturma odalarında trend durumuna geldi. 
Tabi bu tarza katkıda bulunacak birçok dekorasyon ve tekstil ürünü de bu furyayla beraber pazara sürüldü. Ancak bu tür ürünlere baktığınızda hepsinin birbiri ile tıpatıp aynısı olduğunu görüyorsunuz. 
Fakat Ugepa da ise bambaşka country duvar kağıdı modelleri görüyoruz…
Ugepa Duvar Kağıdı kataloğundan göz kamaştıran örnekler bu sayfamızda Ugepa markasının geniş ürün yelpazesinden tek kaç tür değişik duvar kağıdı desenini tatmin ve bilgilerinize sunduk. 
Ancak bu geniş derya içinde burada yer veremediğimiz henüz birçok ürün var.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here