Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Sürgülü Portmanto Modelleri Salon Dekorasyonu

Sürgülü Portmanto Modelleri

Kapaklı, ahşap, aynalı portmanto modeli derken en güzel portmanto modelinin sürgülü portmanto modelleri olduğunu biliyor muydunuz? Diğer modellere göre daha klasik bir yapı yerine daha modern ve teknolojik bir yapıya sahiptirler. Tabii bu durumda evinizin, antrenizin var olan şıklığını bir tık daha arttırarak gözünüze daha çok hitap etmeye başlıyor. Modaya ayak uydurmak istiyorsanız, misafirlerinizin evinize girdiğinde beğenisini almak istiyorsanız mutlaka tercihinizi sürgülü portmantolardan yana kullanın.

Sürgülü Portmanto

Sürgülü Portmanto Modelleri Salon Dekorasyonu
Sürgülü Portmanto modelleri

Sürgülü portmantolar hem zarif, hem de daha şık üstelik daha az yer kaplıyorlar. Kapaklı bir portmanto modeli aldığınızı düşünelim. Kapaklı modeller dar girişe sahip evler için asla uygun olmayacaktır. Aksine bu tür modeller antre girişini bozacak, şıklığın daha kötü bir hale gelmesine sebebiyet verecektir. Ama sürgülü portmantolar öyle mi? Daha az alan kapladıkları için antrenizin çok daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirler. Hem kapak açma, kapatma gibi bir dertte yok. Sürgülü portmantolarda ayna olamaz diye bir şey de yok. İsterseniz portmantonuzu sürgülü aynalı olarak alabilirsiniz. İsterseniz sade bir şekilde sadece sürgülü olarak satın alabilirsiniz. Bu durum tamamen sizin zevkinize ve isteğinize göre şekilleniyor.

Sürgülü Portmanto Özellikleri

Sürgülü portmantoların daha az iç hazneye sahip oluşu söz konusu değildir. Aksine bu durum portmantonun modeline ve ürünün koduna göre değişiklik gösterir. Kapaklı bir model daha az iç hazneye sahip olurken sürgülü olan model daha fazla alana sahip olabilir. Bu durum tam tersi de olabilir. Tamamen üretici firmaya bağlı bu durum.

Bu yazımızda sizlere sürgülü portmanto modellerinin özelliklerinden bahsetmiş olduk. Bunun yanı sıra, sürgülü portmanto fiyatları, sürgülü portmanto, sürgülü vestiyer modelleri konusunda Google da arama yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan portmanto başlıklarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

El Yapımı Portmanto Modelleri