Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Sürgülü Vestiyer Modelleri Diğer

Sürgülü Vestiyer Modelleri

Her ne kadar evlerimizde çok fazla kalabalık yaptığını düşünüp almak istemiyor olsak ta sürgülü vestiyer modelleri son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Sürgülü kapaklara sahip olan bu modeller oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor ve pratik olması nedeniyle bir çok insan tarafından çokça tercih edilmeye başlandı.

Sürgülü Vestiyerler

Dışarıda kalan elbiselerinizin, görünmesini istemediğiniz ayakkabılarınızın tek kurtarıcısı sürgülü vestiyer modelleri diyebiliriz. Evinizin antresine alacağınız bu vestiyer modeli sizlerin işini oldukça kolaylaştıracaktır. Evinize gelen misafirin ceketini, montunu, hırkasını veyahut çantasını sürgülü vestiyer sayesinde asabilir, sürgüsünü açarak içerisine koyabilirsiniz. Aynı zamanda sürgülü vestiyer modelleri kendi arasında ayrılmakta. Aynalı ve aynasız olarak 2 çeşit model bulunuyor. Siz hangi türde yanaysanız onu satın alarak evinize yerleştirebilirsiniz.

Sürgülü Vestiyer Modelleri 2021

Sürgülü Vestiyer Modelleri Diğer
Sürgülü Vestiyer Modelleri

Sürgülü vestiyer modelleri genel olarak yüksek tavanlı evlerde tercih sebebidir. Diğer vestiyer modellerine bakıldığı zaman sürgülü olan modelin daha derin bir yapıya sahip olduğunu, daha fazla alana sahip olduğunu görebilirsiniz. Yani sürgülü olan modellerde eşyalarınızın bir çoğunu burada saklayabilirsiniz. Vestiyeriniz içine ek olarak ışık veya diğer adıyla led sistemi de döşenebilir. Döşenecek led sistemiyle birlikte herhangi bir ışığa ihtiyaç duymadan vestiyerinizin kapısını açar açmaz dolabın içerisinde ledler yanacaktır. Bu da karanlık olan dolap içi fazlasıyla aydınlatacağı için eşyalarınızı daha kolay bir şekilde bulmanıza olanak sağlayacaktır.