Ana sayfa Diğer Tavan Çeşitleri ve Modelleri 2019

Tavan Çeşitleri ve Modelleri 2019

300
0

Her bölgede bulunduğu gibi yapı pazarında yaşanan değişimler ev sahiplerinin çağdaş, otantik veyahut vintage tasarıma sahip alanlara kavuşmasına yardımcı olmaktadır.
Her zevke makul, bütçeyi sarsmayacak modeller her geçen gün çeşitlenmektedir. Tavan sistemleri de geçmişten bugüne devasa farklılıklar göstermiş, vakit içinde çoğu yeniliğe kapılarını açmıştır.
Evin dekorasyonunda tavan sistemlerinin devasa katkısı yer almaktadır.
Çeşitli desenlerde uygulanabilen gergi tavanlar nihai senesinin gözde ürünleri arasına girmiştir.
Dairesel, dalgalı veyahut düz şeklinde program seçenekleri yer almaktadır.
Tavan Tipleri Nelerdir?

Hem şık hatta süsleyici olması yönünden gergi tavan modellerine rağbet epey artmıştır. Gergi tavan desenleri tahmin edildiğinin aksine her bütçeye makul tipleri ile müşterilerini beklemektedir.
Ürün yelpazesinde dijital baskı, lake dokulu, transparan ışık yaşamış gergi tavan desenleri bulunmaktadır.

asma tavan çeşitleri
Mekânın ışık vaziyetine ve büyüklüğüne makul sistemler ev sahiplerinin beğenisine sunulmaktadır.
Dekorasyonun bitirici unsurlarından olan gergi tavanlar kolay bir sistemle yapılmaktadır.
Detaylar gözden geçirildiğinde tavan sistemleri her zevke makul desenleri içeriğinde bulundurduğu görülmektedir.
Kolaylıkla odanın istenilen kısmına eklenen gergi tavanlar ortamın uyumunu göz önüne sermektedir.
Transparan Gergi Tavan
Transparan gergi tavanlar alt bölümde tespit edilen LED ışık vasıtası ile gözleri yormayan bir yapıya sahiptir.

tavan dekorasyon fikirleri
Ortamın her konumunu denk şeklinde aydınlatması nedeniyle bilhassa yüksek maliyetler ile gayret gösteren kuruluşların birincil tercihi olmaktadır. Sade ve desenli olmak suretiyle tipleri yer almaktadır.
Seçilen mekân için geliştirilen dekorasyonla ahenkli bir şeklinde uygulanması olasıdır. Işığı %90 geçirerek ortamın homojen bir aydınlığa kavuşmasını karşılamaktadır.
Lake Dokulu Gergi Tavan
Gergi tavan sistemlerinin en fazla seçenek edilen başlıklarından birisi lake dokulu gergi tavanlardır.
Odanın içinde tespit edilen eşyaların görüntüsü lake doku vasıtası ile tavana yansımakta, dikkat çekici bir bölge getirmektedir. Zengin ve şık bir görüntü arayanların önceliklerinden olan lake dokulu gergi tavanlar fertlerin arzuları tarafında istenilen renkte hazırlanabilmektedir. Aydınlık bir bölge arayışında olanların bu modeli seçenek ettiği sık sık görülmektedir.
Dijital Baskı Gergi Tavan
Dekorasyonda çeşitlilik isteğinde olanlar dijital baskı gergi tavan modeline de alaka duymaktadır.
Günümüzde sayıları süratle çoğalan çağdaş yapıların varlıklı ve zarif bir görüntüye sahip olmaları için bu tür sistemler firmaların kataloglarında sergilenmektedir.
Dijital baskı gergi tavanlar UV baskı yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Böylelikle uzun seneler kullanılmakta, renkleri solmamaktadır.
Boyalarının çıkmaması da bir başka üstünlüğüdür. Bu tarz tavan sistemlerinde firmaların önereceği desenlerin yanında fertlerin kendilerinin seçtiği bir görselin uygulanması da olasıdır.

gergi tavan modelleri
Ortama rahat ve aydınlık bir hava katmak isteyenler deniz veyahut sema resimlerine tercih etmektedirler.
Elbette gergi tavan modellerinde ilgi edilmesi lüzumlenen kimi hususlar mevcuttur. Bunlardan birisi fertlerin kendisi seçtikleri resmin tavanda kullanılmasını istemeleri durumunda görselin ebatlarının eşdeğer olmasına itina gösterilmelidir. Aksi takdirde fotoğraf bozulacak, hoş bir görüntü meydana çıkmayacaktır.
Gergi tavan desenleri tekilce hanelerde değil, alış veriş merkezleri, mağazalar, oteller gibi çoğu bölgede karşımıza çıkmaktadır.
Temizlenmesinin basit olması, ortama giren ışığın denk şeklinde dağılmasını sağlaması ve ilgi çekici görüntüsüyle mekân sahiplerinin bu sistemi seçenek etmesinde devasa rol oynamaktadır.
Asma Tavan
Tavanlara yapılan bir başka sistemde asma tavan adını taşımaktadır. Galvaniz saç üstüne alçıpen asma tavanın yerleştirilmesi neticesinde elde ettikleri görüntü şık ve estetik bir görüntüyü mekân sahiplerine sunmaktadır.

oturma odası için led ışıklı asma tavanlar
Asma tavanlara ev ve büroların yanında işyeri ve toplantı odaları gibi alanlarda denk gelmek olasıdır.
İşyeri veyahut ev sahipleri düşündükleri görüntüye bağlı olarak uygulanmasını istedikleri tavan sistemleri için ihtiyaç duyulan incelemeleri yaparak, firma yetkilileri ile görüşerek bilgili olabilmektedir.
Fiyat olarak bütçeye sarfedilen malzemelere göre makul seçeneklere bu yolla erişilebilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here