Ana sayfa Yatak Odası Tüm Markaların 2019 Çift Kişilik Karyola Başlıkları ve Fiyatları

Tüm Markaların 2019 Çift Kişilik Karyola Başlıkları ve Fiyatları

128
0
bellona karyola başlık modelleri ve fiyatları mistral

Yeni sezon mobilya ürünlerini ülkemizin öncü mobilya markalarının vitrinlerinden araştırmaya, hem ücretleri, hem görselleri ve hatta özellikleri ile sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 
Bu sayfamızda ise yatak odası dekorasyonunu güncelemekte olan okurlarımız için karyola başlık modelleri ve ücretlerini masaya yatırıyoruz efendim.
Karyola Başlığını Değiştirin Yatak Odanız Yenilensin !..
Yeni seneye birbirinden mükemmel yatak odası takımları ile girdi mobilya markaları. Bir çoğumuz yatak odası dekorasyonlarını bu yeni takımlarla aktüellemek istese de ilave olarak tek fiyat getireceğinden kaynaklı vazgeçtiler tabii olarak.
Fakat yalnızca karyola başlığını değiştirerek de yatak odanızda olağanüstü farklılıklara imza atabilirsiniz. Dolayısı ile zaman kaybetmeyelim ve en yeni karyola başlıklarını araştırmaya koyulalım 🙂
İstikbal Çift Kişilik Karyola Başlık Desenleri ve Fiyatları
İstikbal’in yeni yatak odası takımlarını tek evvelki makalemizde araştırmış ve bu takımlara hayran kalmıştık hatırlarsanız dostlar. 
Markanın yatak başlıkları da inanın tek o kadar mükemmel. 
Örneğin gelecek ürün gamına yeni katılan Santa serisi… Yatak odalarında lüks tek tesir yaratmak isteyenler için kapitone ayrıntıları ile en uygun tek tercih olacağını düşündüğümüz Santa yatak başlığının satış maliyeti 180 cm için 1.060,00 TL, 200 cm için ise 1.114,00 TL olarak belli.
Yatak odasında bir miktar henüz çağdaş tek şeyler görmek isteyen okurlarımız için ise tavsiyemiz markanın Lima serisi olacaktır. 
Çok değişik renk seçeneklerinin çağdaş çizgilerle harmanlandığı bu Lima karyola başlık modelinin 180 cm boyutu 434,00 TL, 200 cm boyutu ise 460,00 TL maliyet etiketine sahip…
Bellona Çift Kişilik Karyola Başlık Desenleri ve Fiyatları
Ülkemizin tek başka ehemmiyetli markası olan Bellona ise rakibi ve bu arada kardeşi olan İstikbal’e göre daha çok başlık modeli ile karşımıza geliyor. 
Tam 6 değişik model ile yeni sezona giren Bellona’nın dezavantajı ise 200 cm karyola başlık alternatifinin bulunmaması. Kısacası burada ki ürünler yalnızca 180 cm ebatlarına sahip. 
Markanın yeni sezon koleksiyonundan inceleyeceğimiz ilk model ise Mistral serisi. 
Modern tarzda 3 deri süsleme ile geliştirilen Mistral karyola başlığının maliyeti ise 895,00 TL olarak belli.
Yine çağdaş tarzda geliştirilen Grande serisi de oldukça abiye tek ürün olarak ilgi çekerken, kamila krem tonu yatak odalarına asil tek manzara kazandırmak için geliştirilmiş adeta… Grande karyola başlık modelinin aktüel maliyeti ise 738,00 TL olarak gözüküyor.
Bellona’dan misafir alacağımız nihai ürün ise Selegno serisi. Yatak odalarına mavi tek odak noktası katmak isteyenlerin defa beğeneceğini düşündüğümüz bu ürünün maliyeti ise 1.003,00 TL.  Az evvel de bildirdiğimiz gibi Bellona yeni sezona 6 değişik model ile giriş yaptı. 
Burada üçünü inceledik. 
Diğer üçünü ise buradan ayrıntılı olarak sizler de inceleyebilirsiniz. 
Çünkü biz burada henüz değişik markalara da yer açmak istiyoruz 🙂
Mondi Çift Kişilik Karyola Başlık Desenleri ve Fiyatları
Farklı karyola başlık desenleri arayan okurlarımız imdadına Mondi yetişiyor. Marka yeni sezon ürünlerinde defa farklı tasarımlara imza atmış ki onların başında Castello serisi geliyor. 
Taşlı yatak başlığı desenleri arasında epey dayanıklı tek yere bulunduran Castello karyola başlığı yatak odanıza lüks tek atmosfer katmak yerine geliştirilmiş. 
Sadece 180 cm opsiyonu tespit edilen ürünün maliyeti ise 803,00 TL olarak belli.
Mondi’den inceleyeceğimiz tek başka ürün ise değişik planımı ile yatak odanıza değişik tek ebat kazandıracağını düşündüğümüz Rapid karyola başlığı. Kapitone adına diket dikiş detaylarının kullanıldığı ve 139 cm gibi epey tartışılır tek uzunluğa sahip bu rahat başlığın 180 cm ene bulunduran modeli 1.085,00 TL iken, 200 cm boyutunun maliyeti 1.106,00 TL olarak belli.
Kilim Mobilya Çift Kişilik Karyola Başlık Desenleri ve Fiyatları
Son senelerde, Gelecek, Bellona yada başka mobilya markalarının gölgesinde kalan Kilim Mobilya’da da olağanüstü yatak başlığı desenleri var. 
Ancak markanın en devasa handikabı ise yalnızca 160 cm ebatında ürünlerinin bulunması. Gelelim markanın 160’lık karyola başlık modellerine..
Kilim Mobilya yatak başlıklarının başında konforlu ve kolay planımı ile ilgi çeken Orthopedic serisi. 
Sadece 2 süsleyici yastıkla bitiren Orthopedic karyola başlık modelinin maliyeti 429,00 TL olarak belli.
Alfemo Çift Kişilik Karyola Başlık Desenleri ve Fiyatları
Sadece 180 cm ebatlarında yatak başlığı yayınlayan Alfemo, nihai senelerde yaptığı mükemmel tasarımlara sahip mobilyalarla ilgi çekerken, bu değişiklik karyola başlıklarına da yansıyor. 
Bu vaziyete verebileceğimiz en güzel örneklerden bir tanesi de Arven serisinden geliyor. 
Arven karyola başlığı baklava modelleri ile retro tarız tek görünüme sahipken, 180 cm ebatında ki modeli 595,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Son derece modern tek tasarıma bulunduran Misty karyola başlık modeli ise enteresan ve ismi gibi tek o kadar mistik tek tasarıma sarıma sahip. 
Ürünün üstünde taşıdığı maliyet yaftası ise 180 cm için 1.419,00 TL .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here