Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Üçgen Ev Yapımı Planı Projeleri **2021 Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Üçgen Ev Yapımı Planı Projeleri **2021

Üçgen ev yapımı konusunda internette çok fazla araştırma yapılmaktadır. Üçgen ev projeleri arayan insanlar doğayı özleyen insanlardır. Çünkü üçgen evler doğa ile anılan ve iç içe olan evlerdir. Özellikle bu virüs salgınından sonra insanların köylere merakının arttığı bu dönemde üçgen ev projeleri oldukça ilgi görmeye başladı. Zaten tatil yörelerinde de bu tür ev projeleri revaçta olan projelerdir. Bungalov evler olarak ta bilinirler. Plan ve projeleri farklıdır. Sizler için bu evlerin resimlerinden oluşan bir galeri de hazırladık.

Üçgen Ev Fiyatları ve Modelleri, Bungalov Projeleri

Üçgen ev projeleri ülkemizde de son yıllarda en popüler projelerden biri haline gelmiştir. Bu evlerin en beğenilen özelliği sevimli ve şirin görünmesidir. Özellikle dış görünüşü çok ilgi çekmektedir. Ahşap olması ve doğa ile iç içe olması insanın ruhunu dinlendirir. Peki bu evlerin fiyatları nelerdir?  Bungalov evlerin fiyatları metrekare üzerinden hesaplanır. Bu projelerin metrekare fiyatı 3200 TL den başlamaktadır.

Üçgen evler, tatil köylerinin ve kampların en beğenilen yapıları olmuştur. Bu tür projeler tek katlı veya iki katlı olarak planlanıp çatıları üçgen olan ahşaptan yapılan dağ evi, bahçe evi ve hobi evi olarak kullanılır. Bu evlerde kalırken kendinizi bir masal dünyası içinde bulursunuz.


Üçgen Evin Tercih Edilme Sebepleri

Üçgen evlerin tercih edilme sebeplerinin başında insanların doğa ile iç içe yaşama isteği gelmektedir. Çünkü insanlar apartmanlarda kalmakta ve tamamen şehrin gürültüsünde yaşamaktadırlar. Psikolojik olarak ta kendilerini iyi hissetmemektedirler. Bu ev projeleri betorname yapıları azaltmak amacıyla hazırlanmıştır.

Herkes kabul etmelidir ki insaniyet bundan sonra betonların içine hapsolmuş biçimde yaşamaktadır. Bungalov tipi evler azıcık dahi bu yaşayışa karşı çıkmak, doğayla iç içe olmaktır. Tatil köyleri ve kamp alanlarında görülen üçgen bungalov evlerin her yerde çoğalması doğayı betonlaştırmayı önlemek için yaratılmış bir alternatiftir. Betonun dışında soluk alma olanağı yayınlayan üçgen çatılı evler dağ tipi ev biçiminde de adlandırılıyor.

Üçgen Ev Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Üçgen ev fiyatları, planladığınız evin metrekaresine, malzemenin kalitesine, inşaat zamanı ve evin konumlandırılacağı lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Teslimat zamanı 10-24 gün arasında değişen üçgen bungalov evler kendilerine değişik bir hayat tipi ve kısmı arayan hür ruhlar için idealdir. Dağ, orman ve akarsu kenarlarında rahatlıkla konumlandırılan üçgen bungalov evler minimalize bir hayat biçimini anlatmaktadır. Kullanılmayan yerlere, boş kalacak geniş salonlara yahut üst üste yığılmış eşyalara bundan sonra lüzum yoktur.

Üçgen Evler Kısa Sürede İnşa Edilir ve Uygun Maliyetlidir

Bungalov tipi ev modelinin karakteristik özelliği sayılan verandası ile güya hayat içerde değil dışarda, ağaçların altında, doğanın içerisinde demektedir. Aydınlık ve ferah odaları ile kolaylıkla ısınabilme olanağı dahi gerçekleştiren üçgen bungalov ev fiyatları bütçenizi yormayacak şekildedir.

Üçgen Ev Mimarisi

Üçgen çatılı ağaçtan evler değişik mimari tasarımları ile eşsiz ve muazzam dizayn trendlerini tarifler. Üçgen ev mimarisi geleneksel ve çağdaş ağaçtan ev tasarımları üstünde büyük bir tesire sahiptir. Yapıdaki üçgen biçim, üçgen pencereler ve dekoratif vurgular çağdaş evlerin görünüşünü ve hissini değiştirir. Yapının üçgen formu, peyzaj düzenlemesi ve veranda dahil edildiğinde, ayırt edici stiliyle etkileyicidir.

İlham Veren Üçgen Çatılı Evler

İnsanlar enerjisi yüksek ve onlara optimizm veren rahat, yenilikçi ve çağdaş evlerde yaşam sürdürmek istiyorlar. İlginç manzarası ile üçgen evler yaratıcılığı ve hayal gücünü teşvik eder ve yaşamı daha optimist görmemizi sağlar. Üçgenler kuvvetli şekillerdir, üçgen çatı formu türlü kombinasyonlarda mimari tasarımlarla harmanlanabilir. Üçgen nedenlere sahip çağdaş bungalov evler yeniliği hür ruhla harmanlar ve alışılmadık mimari tasarımı ile reel sanatsal yapılardır.

Üçgen Evler Galerisi