Ana sayfa Bahçe Dekorasyonu Uygun Fiyatlı TEKZEN Bahçe Masa Takımları

Uygun Fiyatlı TEKZEN Bahçe Masa Takımları

Bahçe Sandalye Masa Setleri
Bahçe Masa Sandalye Desenleri ve Ücretleri Tekzen Rattan Masa Sandalye Bahçe içersinde Mobilya Makul Maliyetli Bahçe Mobilyaları Dış Mekan Mobilya Tekzen Nerede ? – Dekoreviniz.com olarak en yeni mobilyaları araştırmaya devam eder iken, bu kez yeni sene yeni yazında balkon ve bahçeleri içersinde masa Sandalye setleri aramakta olan okurlarımız içersin de bu kez Tekzen bahçe reyonuna göz atıyor, Tekzen bahçe mobilyalarını maliyet ve görselleri eşliğinde bu araştırma yazımızda sizlerle paylaşıyoruz…
Bahçe Balkon Sezonu
Havalar iyiden iyiye ısındı dostlar.
Güney illerinde klima bakımları yapıldı ve burada ki vatandaşlar oldukçaklima dahi kullanmaya başladılar.
İç Anadolu’da yağışlar sürüyor ama bir kaç haftaya bunaltıcı yaz sıcakları bu bölgelere de uğrar 🙂 Bahçesi olan bahtlı okurlarımızı da kısa vakitardından bahçelerinde komşuları eşliğinde zevk çatarken, yemek yerken yada çay içerken görürsünüz…
Balkon ve Bahçeler Içersinde Masa Sandalye
Tabi apartmanlarda yaşam sürdüren bizlerde egolarımızı minikbalkonlarımızda beğeni ederiz bundan sonra 🙂 Neticede balkon da olsa bahçe de olsa kendimize masa ve Sandalye seti gerekmektedir.
Üstelik, hem defa güzel, hem konforlu, hatta defa ucuz olması gerekiyor:) o durumda gelin hep beraber Tekzen’e bir göz atalım bakalım balkon yada bahçelerimiz içersinde neler var burada…

Geniş Aileler Içersinde 6 Kişilik Masa Sandalye Seti
İnceleyeceğimiz ilk ürün geniş aileleri ile bahçelerinde eğlenceli bir yaz geçirmek isteyen okurlarımız içersinde Tekzen Externo Oturma Grubudostlar.
Akasya ağacından üretilen bu ürün, açılır kapanır özellikli 6 adet kolsuzSandalye ve açılır oval masadan ortaya geliyor.
Ürünün maliyeti normalde 3.199,00 TL ama Tekzen bahçe kampanyasıışığıında 2.299,90 TL maliyet yaftası ile satışa sunuluyor şu sıralar…

Hasır Dokulu Bahçe Masa Sandalye Setleri
Rattan yada hasır görüntülü plastik bahçe masa sandalyeleri lüzum makulücretleri, lüzum şık görünümleri ile pek tutuluyor.
Tekzen de de böyle bir ürün var ve “Estelia Diana Camsız 90×150 Masa 6 Adet Flora Koltuk” olarak geçiyor.
Kahverengi ve Kapuçino gibi şık renk alternatifleri tespit edilen bu ürün %100 orijinal Polipropilen ve cam elyafı karışımından üretilmiş.
Ayrıca sentetik hasır dokusu ve donuk yüzeyi ile ilgi çeken bu set, 1.427,90 TL adına 1.149,00 TL fiyatla Tekzen reyonlarında yer alıyor…

Balkon Içersinde Çağdaş Masa Sandalye Takımları
Balkonlar içersinde defa sevimli, defa süsleyici bir ürün olan Tekzen Prado Adaliss Bahçe Balkon Masa Sandalye Takımına bütün ekip olarak bayıldık ve bu makale içinde bu ürünün kesinlikle olması gerekliliğinidüşündük.
2 Sandalye, 1 bank ve 1 masadan meydana gelen bu setin bütün parçaları katlanabiliyor.
Üstelik bu tatlı ürünün masa ve oturma zeminlerinde gürgen gibi endayanıklı ağaçlardan biri kullanılmış.

Dar Balkonlar Içersinde Masa Sandalye
Sizde dekorayonevim.com takımı gibi bu ürünün hastası olduysanız fiyatını da merak ediyorsunuzdur kesinlikle.
Efendim pembe, sarı, mavi ve kara gibi trend dekorasyon renk alternatifleri ile camekana çıkan Prado Adaliss Bahçe Balkon MasaSandalye Takımı normalde 1.119,00 TL, ama bu ürünü beğendiyseniz ödemeniz lüzumlenen para indirimi eşliğinde 949,90 TL.
Ancak elinizi ivedi tutmanızı öneririz 😉 Aynı zamanda ürünün üst resimde görüldüğü dar balkonlar içersinde geliştirilmiş bistro modeli desahip olunan.

Bahçeniz Içersinde Defa Şık Bir Masa Sandalye Seti

Koçtaş bahçe reyonuında en beğendiğimiz ürünlerden bir tanesi de Flora koltukla set durumuna kazançlan Tekzen Estelia Milena Mermer Desenli Masa Sandalye Takımı oldu.
Yine orijinal Polipropilen ve cam elyafından üretilen bu ürüne mermerin zarif görüntüsünü kazandırmak içersinde masa bölümünde realitemermer görüntülü tamperli cam kullanılmış.
Mermer görüntülü bu şık masa ve 6 adet sandalyeden oluşan bu üründe 1.726,90 TL adına Tekzen kampanyaları ışığıında ve 1.399,00 TL maliyetyaftası ile satışa sunuluyor…

Ahşap Katlanır Masa Sandalye Takımları
Tekzen’de derhal her gereksinime ve her bütçeye göre birçok bahçe setiyer alıyor.
O setlerden bir tanesi de ahşap severlere hitabeden Tekzen Modermo Ahşap Katlanır Masa Sandalye Takımı.
Yine dayanıklı ağaçlardan bir tanesi olan Kayın ağacından imal edilen bu set 1 adet cm katlanır masa ve 4 adet katlanır özellikli sandalyeden oluşurken, 919,90 TL maliyet yaftası ile satışa sunuluyor…

Kum Beji Bahçe Masası
Hem iç, hatta dış mekanlarda kullanıma makul Sandalye masa setleri arasında ilgi çeken bir başka ürün ise Tekzen Tilia Osoka Royal Set.
Yine geniş ailelere hitab eden bu ürün 6 adet Sandalye ve 1 adet masadanortaya gelir iken, beyaz, kahverengi ve kum beji gibi mükemmel renkseçenekler var.
Ürünün indirimli maliyeti ise 1.949,00 TL.
Tekzen Bahçe Masa Sandalye Takımları
Tekzen bahçe reyonunda masa Sandalye olarak birçok tercih var.
Bizler yukarıda bu ürünler arasında en tutulan, en fazla satılan ve en beğendiğimiz bir kaç setini ücretleri ve özellikleri eşliğinde sizlerle paylaştık.
Ancak henüz değişik bahçe mobilyası seçeneklerini incelemek ve bu ürünlerin aktüel ücretleri ile ilgili düşünce sahibi olmak içersinde Tekzen mağazalarına uğramanızı öneririz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here