Ana sayfa Diğer Uygun Fiyatlı Tv Ünite Modelleri Evidea.Com da

Uygun Fiyatlı Tv Ünite Modelleri Evidea.Com da

501
0

Evidea.Com TV birimi desenleri ve ücretlerini inceliyoruz bu sayfamızda.

Evidea TV-Duvar Birimi Modelleri
Gelelim konumuza, başka bir deyişle köşe koltukların tam karşısına koyarak çağdaş mobilya takımlarını tamamladığınız tv-duvar ünitelerine.
Son senelerde çağdaş dekorasyon tarzlarının da yükselişe geçmesi eşliğinde tv üniteleri ve köşe takımları en tutulan mobilya kalemleri oldular.
Bu ürünler ilk senelerde kesif bir talep görürken, bu talep vaziyetine bağlı olarak anormal fiyatlara satılıyorlardı.
Zaman içinde tv birimi ve köşe takımlarına olan talep azalmadı, fakat sektöre yeni oyuncuların girmesi ücretleri oldukça düşürdü.
Bir de ilerleyen web alışverişi anlayışları ücretleri yerlerde sürünür duruma getirdi 🙂 Tıpkı şimdi Evidea.com’dan sizler içersin de seçtiğimiz oldukça ucuz TV Duvar üniteleri gibi…

Çok Makul Fiyatlara TV Üniteleri
Evidea ürün gamında onlarca markaya ilişkin o kadar defa tür var ki ve fiyatlar o kadar makul ki kendinizi şekerci dükkanına girmiş bir çocuk gibi hissediyoruz.
İşin tek kötü yönü bu kadar tür arasında seçenek yapar iken defazorlanıyor olmanız.
Bu vaziyeti Evidea tv ünitelerini seven ve makul bulan dekorasyonevim.com editörlerinden bir kaçı sipariş verirken birebir yaşadık 🙂 İnsanın hepsini alası geliyor… Örneğin şu üst resimdegörüldüğü House Line Elips Tv Birimi 169,90 TL maliyet yaftası ile satışa sunuluyor.
160 cm Genişliğe, 40 cm derinliğinde ve üst birimi eşliğinde toplam da 128 cm yüksekliğe sahip bu ünite Beyaz-Safir Meşe gibi güzel bir renk kombinasyonuna sahip.

Evidea Minimalist TV-Duvar Birimi Tasarımları
Bu maliyet size defa çok gelmiş olabilir ki hiç zannetmiyoruz fakatyalandan da olsa pahalı bulduğunuzu farz edelim, o durumda üstdoğrultuda resmini görüldüğü Zigon sehpalı House Line Dila Zigonlu Kitaplıklı Tv Birimi büyük ihtimalle zevkinize ve bütçenize hitabediyor,çünkü bu defa işlevli bu arada minimal tasarıma sahip tv-ünitesi yanlızca89,90 TL 🙂 Ürünün yüksekliği 92 cm derinliği 30 cm ve genişliği, kitaplığıeşliğinde toplam 120 cm.

Evidea Led Işıklı TV-Duvar Üniteleri
Aranızda bu tv ünitesini belki de gülünç fiyatından kaynaklı defa kolaybulanlar olabilir 🙂 Şu şekilde biraz henüz pahalı ve biraz henüz abiye bir şeylere bakalım derseniz, üst fotoğraf de görüldüğü Hayal TV birimi led ışıkları ile ile salonlarınızda bir star gibi parlarken, alt ünitesiz çağdaşplanımı ile ilgi çekiyor.
Ürün şu sıralar Evidea.com’da 274,90 TL maliyet yaftası ile satışa sunuluyor, üstelik muhtelif kartlara 9 taksit şarj edilebiliyor.

Evidea TV-Duvar Birimi Modellerine Göz Atın !..
Evidea.com’da henüz birçok TV-Duvar birimi planımı sahip olunan, amabunların hepsini burada paylaşmamız olası değil, derhal alt doğrultudabulunan foto galerimizde sizler içersinde seçtiğimiz muhtelif ürünleri bir araya getirdik.
Foto galerimizi ziyaret ederek bu güzel tv duvar ünitelerinin görselleri ile birlikte, maliyet bilgilerini, ebatlarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz…
Takdir edersiniz ki Evidea.com tv-duvar ünitelerinin hepsini bir sayfadaya da foto galeri içinde bir araya getirmemiz olası değil, ayrı olarakyukarıda ve foto galerimiz içinde sunduğumuz fiyatlar vakit içindeEvidea.com kampanya ve indirimlerine göre değişiklikgösterebileceğinden, hem markanın tüm tv birimi modellerine göz atmak, hatta en aktüel ücretleri ile ilgili bilgili olmak yerine bu adresi deziyarete gelmenizi öneririz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here