Ana sayfa Diğer Yapay Şömine Tasarımları

Yapay Şömine Tasarımları

121
0
2019 şömine modelleri

Suni şömine, elektrikli şömine, gazlı şömine, etanol şömine… Son zamanlarda birçok yakıt opsiyonu tespit edilen şömine, ısınma gereksiniminin yanında göz zevkine hitap eden tek mimari öğe…
Havaların soğumasıyla çoğalan ısınma ihtiyacını kalorifer veyahut sobalar çözüyor. Ancak zevk inşa etmek isteyenlerin tercihi şömine oluyor. 
Azımsanmayacak tek kitle şöminenin karşısında oturmayı, kaloriferin yanı sıra oturmaya değişecektir. 
Haksız da sayılmazlar, bu tür tek resim şölen hangimize hararet hissini henüz iyi tek şeklinde yaşatabilir ki? Şöminenin karşısında geçirilen zamanlar değer biçilemez… Son zamanlarda bacalı veyahut bacasız şömine desenleri bulmak mümkün… Mimari ve teknolojinin ilerlemesi her yapı taşında bulunduğu gibi şömine teknoloji ve tasarımında da tesirli oldu. 
Artık yalnızca odun değil, doğalgaz, elektrik, gaz ve etanol gibi yakıt alternatifleriyle de şömine keyfi sürülüyor. 
Elbette odun ateşinin vermiş bulunduğu haz, diğerlerinde yaşanmayabilir. 
Ama suni şömine desenleri ile hayat alanlarımızı değişik kılabiliriz. 
Yakıt konusundaki katagorilerin yanında suni şömine desenleri de birçok seçeneğimiz yer alıyor. 
Artık her odaya kolaylıkla ve ardından konumlandırılabilen şömineler, ısıyı ve planımı bitimine kadar kullanabilmemizi sağlıyor. 
Size yalnızca göz zevkinize makul olanı seçmek kalıyor. Geniş maliyet aralıklarında sahip olacağınız suni şömine desenleri seçerken, ilk olarak kullanacağınız odanın büyüklüğünü öneme almayı unutmayın. 
Yapay şömine desenleri aramak için yeni fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız, işinizi basitleştirecek örnekleri sizin için hazırladık. 
Soğuk kış aylarında şömine karşısında sıcacık günler diliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here