Ana sayfa Yatak Odası Yatak Odanızda Fark Yaratacak Duvar Renkleri

Yatak Odanızda Fark Yaratacak Duvar Renkleri

153
0
2019 yatak odası dekorasyonu ve duvar renkleri

Yatak odası dekorasyonları başka odalara göre henüz kalifiye tasarımlara bulunduran dekorasyonlardır. 
Mahrem özelliğini sunan olması ve bu arada kendisine özgü bir konsepti olması sebebi ile yatak odası içerisinde birbirinden değişik renkler seçenek edilmektedir. 
Yatak odası dekorasyon konseptine göre tek bir renk seçenek edebileceğiniz gibi bir birinden değişik renkleri bir sentez durumunda de kullanabilmeniz mümkün. 
Burada ilgi edeceğiniz en ehemmiyetli nokta dekorasyon düşüncesine göre renk seçilmesi ve çok sayıda renk seçenek edilecekse bu renklerin birbiri ile ahenkli tonlara sahip olmasıdır. 
Bu yazımızda dekoratörler ve dekorasyon uzmanlarında yatak odası içerisinde en çok seçenek edilen renkleri inceliyoruz. 
Birbirinden kalifiye olan bu yatak odaları değişik yatak odası dizayn eksperleri doğrulusunda tasarlanıp dekore edilmiştir.
Gri ve Kahve Rengi Uyumu
Yatak odası içerisinde nötr renkler düşünüyorsanız gri ve kahve rengi bu işler için en en uygun renklerdir. 
Ahşap kullanarak kahve rengini, tekstil ürünleri ile de gri renkleri toplu edebilirsiniz. Duvar rengi olarak gri tonları en uygun renk tercihi olacaktır.
Yeşil – Turkuaz Sentezi

yatak odası duvar renkleri 2019


Yatak odası içerisinde çağdaş bir dekorasyon yapacaksanız yeşil tonları ile turkuaz tonlarının karışımı olan petrol mavisi rengini seçenek edebilir ve çağdaş bir dekorasyon yapabilirsiniz.
Bej ve Tonları

bej yatak odası dekorasyon ö


Minimalist bir hayat tipine sahipseniz resimdeki gibi bej ve tonlarını seçenek ederek yatak odası duvarlarını renklendirebilirsiniz. Nötr renkler şeklinde de malum bej tonları mükemmel dekorasyonlar yapmanızı sağlayacaktır.
Siyah ve Beyaz Uyumu
Yatak odası içerisinde çağdaş ve değişik bir renk olarak kara ve beyaz renklerin birlikte yer aldığı bir karışım seçenek edebilirsiniz.  Bu seçenek ile tam ters renklerin şık uyumunu yatak odanıza yansıtabilirsiniz.
Açık Tonlar
Ferah ve havası bol yatak odası dekorasyonu inşa etmek istiyorsak açık tonları seçenek edebilirsiniz. Beyaz ve tonları ile harika yatak odası dekorasyonları yapabilirsiniz. 
Siyah ve Tonları
Yatak odası duvarlarında kara ve tonlarını kullanarak çarpıcı dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Yatak başlığının yer aldığı duvarı siyah tonları olarak seçenek ederek resimdeki gibi şık bir yatak odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here