Ana sayfa Yatak Odası Yatak Odanızın Ambiyansını Değiştirecek Yatak Başlıkları

Yatak Odanızın Ambiyansını Değiştirecek Yatak Başlıkları

177
0

Yatak odalarının ev dekorasyonunda bazı zamanlar suistimal edilen alanlar bulunduğu, hepimizin bildiği fakat pek de üstünde durmadığı bir realite. 
Ancak yatak odaları gerçekte başka bütün odalar kadar, hem de belki de onlardan daha çok alakayı hak ediyorlar. 
Çünkü şık, sıhhatli ve sevgi dolu bir yatak odası, sevgi dolu ve kalifiye bir uyku demektir. 
Kaliteli bir uyku ise hayat kalitenize oldukça direkt biçimde tesir eder. 
Bu yüzden yatak odanızın dekorasyonuna gerçekleştireceğini yatırım, mutlaka karşılığını verecektir. 
Elbette bir yatak odasında öncelik yatak, çarşaf, yastık, yorgan gibi ürünlerin en sıhhatli türler arasında seçilmesidir. 
Ama karyolanız ve karyolanızın en ehemmiyetli parçası olan yatak başlığınız da bu esas parçaları bitirecek vazgeçilmez mobilyalar olarak öne çıkıyorlar. 
Bu yazımızda sizler için yatak başlıklarını ele aldık ve değişik tarzlara hitap eden en şık yatak başlıklarından meydana gelen ilgi çekici bir derleme derledik. 
Siz de yatak odanızda yeni bir hava estirmek istiyorsak, yatak başlıkları tam da aradığınız dokunuş olabilir.
Klasiklerden Vazgeçemiyorsanız Doğru Yerdesiniz
Giyimde, ayakkabıda, arabalarda, renklerde ve dizayn hususu olan her şeyde bulunduğu gibi vakit daima yeni trendler getirir. 
Ve bu trendler de değişmez bir şeklinde yerlerini defa geçmeden yenilerine bırakarak ortadan kaybolur ya da moda tarihinin raflarına kaldırılırlar. 
Ama bu değişmez döngüye direnenler de yok değildir. 
Klasik tasarımlar, saate mağlup düşmedikleri gibi, bilakis vakit geçtikçe kıymet kazanır ve yıllanarak güzelleşirler. 
Kusursuz detaylarla süslü bu yatak odasının tarzıyla birebir ahenk içindeki yatak başlığı, klasiklerden vazgeçemeyenler için dört dörtlük bir tercih.
Modern ve Huzurlu
Gösterişli, iddialı ve modaya makul bir yatak odası adına, yalın, çağdaş ve şık bir tasarıma, en ehemmiyetlisi de sevgi dolu bir atmosfere sahip bir yatak odası istiyorsak, bu dekorasyon sizin için biçilmiş kaftan. 
Kumaş kaplama kapitoneli yatak başlığı da bu çağdaş dekorasyonun en ehemmiyetli parçası olarak ilgi çekiyor.
Uzakdoğu Esintileri
Bilindiği gibi Japon tipi karyolalar ve yatak odaları nihai dönemde epey revaçta. 
Alçak bir profile sahip ve yere oldukça yakın geliştirilen bu tür yatak odaları, hiç kuşkusuz yatak başlıklarına da esin sağlıyor ve böyle yatak odalarına makul yatak başlıkları gittikçe daha fazla karşımıza geliyor. 
İki istikamette simetrik duruşuyla ilgi çeken ve yalın görüntüsüne rağmen epey şık duran bu enteresan yatak başlığı, uzakdoğu esintilerinden hoşlananlar için mükemmel bir tercih.
Rafine Bir Tarzın Yansıması
Küçük bir yatak odasında, harika bir dekorasyon nasıl yaratılır? Doğrusu bu resim, bu suale oldukça kısa fakat bir o kadar da net bir cevap sağlıyor. 
Alışılagelmiş yatak odası normlarına alan okurcasına yatağın duvara bitişik iki cephesini ansızın saran bu enteresan yatak başlığı, her sabah rastlayabileceğiniz cinsten bir dizayn değil. 
Kesinlikle arıtılmış bir tarzın yansıması.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here