Ana sayfa Bebek ve Çocuk Odası Yeni Doğan Bebek Odası Dekorasyonları ve Süslemeler

Yeni Doğan Bebek Odası Dekorasyonları ve Süslemeler

73
0

Yeni doğan bir bebeğin eve gelişi heyecan yaratan özel bir durumdur. Bebek ilk doğduğunda onun için yapılan hiç bir ayrıntıdan haberi olmayacaktır ancak bu anları geleceğe taşıyacak olan tek ayrıntı anın fotoğraflanmasıdır. Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda en zarif ve masum bebek odası dekorasyonları gerekli olur.

Yeni Doğan Bebek Odası Nasıl Olmalıdır?
Yeni doğan bebek odası için her ne kadar farklı zevkler düşünülse de sade ve hijyeni yansıtan bir tasarım düşünülmelidir. Bu tasarıma uygun olan karyola veya cibinlikli bir beşik tercih edilebilir. Bütçe durumuna göre yalnızca bir kaç ay bu oda bebek için kullanılacaksa tek beşik modeli kullanılmalı ilerleyen aylarda farklı bir karyola modeli tercih edilmelidir. Duvar dekorasyonunda ise göz tırmalayıcı aksesuarlar yerine balon veya kalp gibi figürlere yer verilmelidir. Eğer abartılı bir model düşünülüyorsa kurdele, fiyonk, taş, puantiye ve ledli modeller tercih edilmelidir.

Yeni Doğan Bebek Odasında Hangi Renkler Tercih Edilmelidir?
Yeni doğan bebek odasında tüm renkler tercih edilebilir ancak bebek cinsiyetine uygun renklerin kullanımı daha hakimdir. Eğer pembe mavi ayrıntısında kararlıysanız bu renkleri diğer renklerle de kombin yapmanız mümkündür.

Yeni Doğan Bebek Odası Süslemeleri
Bebek odası süslemeleri için ışıltılı harfler, kurdele, ponpon, kız bebek için oyuncak bebek, erkek bebek için araba motiflerini tercih edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here