Ana sayfa Bebek ve Çocuk Odası Yeni Sezon Çetmen Çocuk Odaları ve Fiyatları

Yeni Sezon Çetmen Çocuk Odaları ve Fiyatları

168
0

Çetmen Mobilya 2019
Çocuk ve genç odası desenleri deyince hep akla bilindik, yalnızca bu işe yönelmiş çocuk ve genç odası markaları geliyor olsa da bizler siz kıymetli takipçilerimiz için değişik seçenekler sunabilmek yerine bu sayfamızda Çetmen çocuk odası takımları ve ücretlerini ayrıntılı olarak inceliyor, bu takımları görselleri eşliğinde burada sizlerle paylaşıyoruz. 
Eğer şu sıralar bir çocuk odası takımı alabilmek gibi bir niyetiniz varsa burada ki modellere kesinlikle göz atmanızı öneririz.
Çetmen Çocuk Odası Takımları 2019
Demet Akalın’lı reklamları ile dikkatleri bir anda üstüne çeken Çetmen, henüz evvel ki sayfalarımızda düğün paketleri ile yer almıştı. 
Ayrıca markanın koltuk takımları da yeniden editörlerimiz doğrulusunda ayrıntılı olarak incelenmişti. 
Yukarıda da bildirdiğimiz gibi bu sayfamızda markanın çocuk odası takımlarını inceliyoruz. 
Efendim Çetmen, Toddy başta olmak suretiyle Greengy, Efla, Norte, Marten, Ariena ve Raceforce olmak suretiyle 7 değişik koleksiyonu 2019 kreasyonu içinde müşterilerine sunuyor. 
Dilerseniz zaman kaybetmeden bu desenleri araştırmaya başlayalım…
Kız Çocukları İçin Masalımsı Bir Oda Takımı Ariena


Bu dizayn belkide Çetmen markasının en kalifiye tasarımlarından biri, çünkü grup ilk bakışta cibinlikli karyola planımı ile beğenileri üstüne topluyor. 
Özellikle beyaz ve pudra pembesi çoğunluklu planımı çocuk odalarında sevgi dolu bir rüya bahçesi yaratmak isteyen okurlarımız için oldukça en uygun bir seçenek olacaktır. 
Ürünün mevcut çekirdek oda maliyeti ise 3.374,00 TL olarak görünüyor…
Arabalı Çocuk Odası Takımı Raceforce


Bir vakitler ne kadar moda olduysa bu otomobil yataklı karyolalı çocuk odası desenleri inanın şimdi de aynısı şeklinde tahtlarını koruyorlar 🙂 Zira arabalara ve otomobil yarışına meraklı küçükler bu tip yataklardan hiç vazgeçmeyecek gibi görünüyorlar. 
Zaten öyle olmasa 2019 koleksiyonları arasında Çetmen’in Raceforce çocuk odası takımına rastlamazdık herhalde… Tam bir yarış arabasında olması gerektiği gibi, göz alıcı bir kırımızı renge bulunduran bu grubun üstünde taşıdığı maliyet yaftası ise 4.989,00 TL…
Toddy Çocuk Odası Takımı
Ranzalı karyola modeli olan çocuk odası takımlarına gereksinim duyan tüketici grubunun da tahmin edildiği Toddy serisinde ranza karyolalı compact oda modelinin yanı sıra çatı karyolalı dizayn opsiyonunun de yer alıyor. 
Erkek ve kız çocukları için tek tek renk seçeneklerine sahip Toddy serisinin fiyatlarına ileri ki olursak ; Ranzalı modelin bulunduğu, çekmece ve raflarda pembe, mavi ve gri olmak suretiyle 3 değişik renk opsiyonu de tespit edilen Compact oda serisine 5.848,00 TL Maliyet belirlendiğini görüyoruz. Çatı karyola modeline sahip Toddy çocuk odası ise üstünde 4.306,00 TL maliyet yaftası taşıyor.

Çetmen mobilya çocuk odası modellerini incelemek için galerimize bakabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here