Ana sayfa Diğer Yeni Sezon Perde Modelleri

Yeni Sezon Perde Modelleri

368
0

2019 Taç Perde desenleri, birbirinden güzel ve şık tasarımları stor, tül, zebra, fon, pano perde, kendisini temizleyen stor perde ve daha birçok perde çeşidi sunuyor.
Ayrıca çevrimiçi satış sitesinde taksitli Makul maliyet, fiyatsız kargo seçenekleri ile derhal sipariş verebilirsiniz.
2019 Taç salon perde modellerinde oldukça az dantel kullanılmaktadır.Daha defa yalnızca ve dantel işlemeli perdeleri yeni koleksiyonuna katmıştır.
Bunun sebebi ise dekorasyon trendlerinin değişmesi ve çağdaş vesaniyesel dekorasyon modellerinin ön tasarıya çıkması diyebiliriz.
2019 Taç perde desenleri nakışlı ve dantel işlemeler yanında minimalist yalın perdeler tasarlamıştır.

2019 Taç Perde Modelleri
Krem ve beyaz renklerin daha fazla bulunduğu 2019 Taç perde desenleri yeni sezonda açık mavi ve gri parlak tasarımlar da sunmuştur. Çocuk odası ve yatak odası Taç perde desenleri arasında fon perdeler ve zebra perdeler ile tül perdelerde yalın renkleri ile yer verilmiştir. Nötr renklerdeki 2019 Taç salon perde desenleri yeniden biraz fazla koyu koyu fon perdeleri ile kombinleniyor.

2019 Tül Perde Modelleri
Evinizde defa işlek renklerde bir dekorasyon tüketiyorsanız nötr ve yalın renklerde ki taç perdeleri kullanarak manzarası dengeleyebilirsiniz.
Taç gibi meşhur perde markaları her yeni sezonda bulunduğu gibi defa şık birbirinden güzel perdeleri koleksiyonuna kattı dahi.
Mutfak, çocuk odası ve yatak odası Taç perde desenleri 2018 sezonunda kendiliğinden temizleyen yeni moda perdelere de koleksiyonunda yer verdi. Kurulumu ve kullanışlı bu perdeler günümüzün en tanınmış perde desenleri arasında yer almakta.
2018 Taç zebra stor perde desenleri ise  çağdaş ve şık gözüküyor.
2019 senenin en trend perde renkleri ise beyaz, bej, gri, kahve tonları, turkuaz ve mavi tonları.Salon, oturma odası ve yatak odası dekorasyonunuzda bu renkleri kullanarak fazla sofistike atmosfer yaratabilirsiniz.
2019 Taç perdeleri alttaki galerimizde fazla ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here