Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Yüklük Dolap Modelleri Fiyatları 2021 (Yeni Tasarımlar) Yatak Odası

Yüklük Dolap Modelleri Fiyatları 2021 (Yeni Tasarımlar)

Yüklük dolap modelleri evlerde yorgan, yastık ve battaniye gibi çok yer işgal eden ve yaz aylarında çok vakit kullanılmayan ürünleri ortadan kaldırmak hedefiyle imal edilen umumi olarak ağaçtan malzemeden imal edilen dolap çeşitlerinden bir tanesidir. Yüklük modelleri, 2021 senesinde dahi renkli ve hoş tasarımlarıyla karşımızda. Aşağıda sizin için hazırladığımız onlarca klasik ve çağdaş yüklük modelleri bulunmaktadır. Bunların içerisinde ak lake, ceviz, parlayan ve mat lake, mdf lam gibi değişik mamüller de bulunmaktadır. Yatak odası veya merdiven altı gibi mekanları değerlendirmek için alttaki arşivimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Evlerdeki fazlalıkları depolayabileceğiniz yegane mobilyalardan birisi olan yüklükler her geçen gün daha çok şahıs yönünden tercih ediliyor. Evinizde yüklük yerleştirecek kadar geniş bir yer varsa eğer, nitelikli bir yüklük büyük basitlik sağlayacaktır.

Yüklük Dolap Modelleri Fiyatları

Yüklük dolapları daha çok mdf lake, mdf lam ve sunta gibi malzemelere göre bedel farklılığı arz eder. Genel olarak mdf lake ürünlerin m2 fiyatları 1000 TL civarındadır. Dolap ve çekmece adedi, ray ve menteşe gibi mahsul niteliği de fiyatlara tesir eder. Aşağıdaki ürünleri incelerken sipariş vermeden evvela kesinlikle bedel alınız. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artım gösterebiliyor.

Hepimizin evinin gereksinimi olan yatak yorgan yüklük modelleri ile ilgili öğrenmek isteyenler için hazırladığımız yazımızda çok kullanımı kolay çekmeceli raflı dolap modellerine rastlayacaksınız. Kullanışlı yüklük dolap modellerini incelediğimizde çoğunlukla büyük raflar sürgülü kapılar dikkatimizi çekmektedir. Evinizin dekorasyonuna elverişli olarak tasarlayacığınız mobilya renkleri ile odalarınıza şıklık katabilirsiniz.

Yüklük dolap modelleri fiyatlarının yaklaşık olarak 1000 Tl den başladığını görüyoruz. Fiyatlar kullanılan malzemelere ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir.